Népes mezőnyök a 26. Pólus Futónapon!

0

A hagyományos  26. Pólus Futónap – Palota Kupa, Budapest Mezei Bajnokság  2023. április 29-én  a Pólus Bevásárlóközpont mellett a Szilas patak partján került megrendezésre, a Pólus Center, és  a XV. kerületi Önkormányzat támogatásával. A verseny keretében rendeztük meg a veterán atléták részére az Országos Szenior Mezei Bajnokságot. A sporteseményen több mint   1000-n futottak,  legnépesebb mezőnyöket a családi futáson és az U10, U12 –s gyermek futószámokban láthattunk. A kerületi diákfutamon 687 diák vett részt, mozgósítási díjat idei évben is a XV. kerületi Hartyán Általános Iskola nyerte (közel 580 diák mozgósításával), részükre a díjakat, a Palota Kupát  és az  ajándékutalványt a kerület polgármestere  Cserdiné Németh Angéla asszony adta át.

A Szövetség 26 versenyszámban díjazta a Pólus Futónap győzteseit, Budapest bajnokait, legeredményesebb egyesület az IKARUS Sportegyesület lett.  A PÓLUS CENTER minden célba érkezőt ajándékokkal díjazott, a futók BioTechUSA  kupont, a Tesco által biztosított ásványvizet, valamint MOMENTS szeletet vehettek át . Gratulálunk minden résztvevőnek!