100 m síkfutás férfi junior |
|||||
Hely | Név | Sz.év | Klub | Eredmény | Szél: -1.2 |
1. | Kujbus György | 88 | NYVSC-Nyírsuli | 10,99 | |
2. | Sótér Tamás | 89 | Reménység Vác | 11,34 | |
3. | Bánhidi Bence | 89 | KSI SE | 11,35 | |
4. | Szabó Levente | 89 | KSI SE | 11,5 | |
5. | Solti Ádám | 88 | Reménység Vác | 11,71 | |
6. | Kertész István | 89 | ARAK | 11,75 | |
7. | Valicsek Ferenc Dániel | 89 | UTE | 11,86 | |
8. | Hraskó János | 89 | NYVSC-Nyírsuli | 12,09 | |
100 m síkfutás férfi junior 1. idõelõfutam | |||||
Hely | Név | Sz.év | Klub | Eredmény | Szél: -1.5 |
1. | Kujbus György | 88 | NYVSC-Nyírsuli | 11,35 | |
2. | Szabó Levente | 89 | KSI SE | 11,63 | |
3. | Kertész István | 89 | ARAK | 11,67 | |
4. | Solti Ádám | 88 | Reménység Vác | 11,83 | |
5. | Hraskó János | 89 | NYVSC-Nyírsuli | 12 | |
100 m síkfutás férfi junior 2. idõelõfutam | |||||
Hely | Név | Sz.év | Klub | Eredmény | Szél: -0.9 |
1. | Bánhidi Bence | 89 | KSI SE | 11,29 | |
2. | Sótér Tamás | 89 | Reménység Vác | 11,35 | |
3. | Valicsek Ferenc Dániel | 89 | UTE | 11,84 | |
4. | Fehér Attila | 89 | NYVSC-Nyírsuli | 12,03 | |
100 m síkfutás férfi ifjúsági | |||||
Hely | Név | Sz.év | Klub | Eredmény | Szél: -1.7 |
1. | Karlik Dániel | 91 | UTE | 11,18 | |
2. | Pásztor Attila | 90 | MISI SC | 11,3 | |
3. | Kovács Levente | 91 | ARAK | 11,52 | |
4. | Liszt Máté | 90 | KSI SE | 11,6 | |
5. | Vislóczki Gergõ | 90 | NYVSC-Nyírsuli | 11,66 | |
6. | Boda Gergõ | 90 | Mohácsi TE | 11,69 | |
7. | Ács Milán | 90 | VEDAC | 11,81 | |
- | Kovács László | 91 | Gödöllõi EAC | DNS | |
100 m síkfutás férfi ifjúsági 1. idõelõfutam | |||||
Hely | Név | Sz.év | Klub | Eredmény | Szél: -0.7 |
1. | Karlik Dániel | 91 | UTE | 11,2 | |
2. | Kovács Levente | 91 | ARAK | 11,61 | |
3. | Ács Milán | 90 | VEDAC | 11,92 | |
4. | Demény Attila | 91 | Dunakeszi VSE | 12,03 | |
5. | Kolompár Zsolt | 91 | ASE | 12,26 | |
6. | János Norbert | 90 | Mohácsi TE | 12,37 | |
7. | Szilágyi Richárd | 90 | ASE | 13,11 | |
100 m síkfutás férfi ifjúsági 2. idõelõfutam | |||||
Hely | Név | Sz.év | Klub | Eredmény | Szél: -1.4 |
1. | Pásztor Attila | 90 | MISI SC | 11,38 | |
2. | Liszt Máté | 90 | KSI SE | 11,67 | |
3. | Szitás Krisztián | 90 | Dunakeszi VSE | 12,05 | |
4. | Aipli Sándor Benjamin | 91 | Bp. Honvéd SE | 12,28 | |
5. | Pelhõs Gábor | 90 | Mohácsi TE | 12,29 | |
6. | Szõke Ádám | 91 | BEAC | 12,65 | |
M | Cser Bence | 92 | KSI SE | 12,14 | |
100 m síkfutás férfi ifjúsági 3. idõelõfutam | |||||
Hely | Név | Sz.év | Klub | Eredmény | Szél: -2.1 |
1. | Kovács László | 91 | Gödöllõi EAC | 11,61 | |
2. | Boda Gergõ | 90 | Mohácsi TE | 11,7 | |
3. | Vislóczki Gergõ | 90 | NYVSC-Nyírsuli | 11,75 | |
4. | But Gergely | 90 | ARAK | 12,18 | |
5. | Bokori Áron | 90 | BEAC | 12,22 | |
6. | Urbán Jakab | 91 | Gödöllõi EAC | 12,31 | |
7. | Fülöp Ferenc | 90 | ARAK | 12,58 | |
100 m síkfutás férfi meghívásos 1. idõfutam | |||||
Hely | Név | Sz.év | Klub | Eredmény | Szél: -1.2 |
1. | Farkas Attila | 79 | BEAC | 10,82 | |
2. | Oláh Gábor | 87 | Bp. Honvéd SE | 11,26 | |
3. | Háznagy Gergely | 86 | Bp. Honvéd SE | 11,78 | |
4. | Resán Gergely | 86 | NYVSC-Nyírsuli | 10,99 | |
5. | Gurmai Gergely | 84 | Bp. Honvéd SE | 11,4 | |
100 m síkfutás férfi meghívásos 2. idõfutam | |||||
Hely | Név | Sz.év | Klub | Eredmény | Szél: -0.7 |
1. | Vas Dávid | 85 | NYVSC-Nyírsuli | 10,96 | |
2. | Mezei Tamás | 76 | MAC-NS | 11,06 | |
3. | Hochvárt Imre | 86 | NYVSC-Nyírsuli | 11,34 | |
4. | Béres Balázs | 87 | KSI SE | 11,35 | |
5. | Maroshévizi Gergely | 80 | Bp. Honvéd SE | 11,38 | |
100 m síkfutás férfi meghívásos 2. futás | |||||
Hely | Név | Sz.év | Klub | Eredmény | Szél: -1.5 |
1. | Farkas Attila | 79 | BEAC | 10,88 | |
2. | Resán Gergely | 86 | NYVSC-Nyírsuli | 11,01 | |
3. | Oláh Gábor | 87 | Bp. Honvéd SE | 11,13 | |
4. | Hochvárt Imre | 86 | NYVSC-Nyírsuli | 11,37 | |
5. | Béres Balázs | 87 | KSI SE | 11,39 | |
6. | Maroshévizi Gergely | 80 | Bp. Honvéd SE | 11,44 | |
7. | Gurmai Gergely | 84 | Bp. Honvéd SE | 11,48 | |
- | Vas Dávid | 85 | NYVSC-Nyírsuli | DNS | |
200 m síkfutás férfi junior | |||||
Hely | Név | Sz.év | Klub | Eredmény | Szél: -1.7 |
1. | Kolossváry István | 88 | TFSE | 23.23 | |
2. | Fajoyomi Dávid | 89 | Gödöllõi EAC | 23.30 | |
3. | Szabó Levente | 89 | KSI SE | 23.48 | |
4. | Kamarás Ákos | 88 | KVDSE | 23.51 | |
5. | Kovács Csaba | 89 | ARAK | 23.52 | |
6. | Sótér Tamás | 89 | Reménység Vác | 23.54 | |
7. | Valicsek Ferenc Dániel | 89 | UTE | 23.82 | |
8. | Solti Ádám | 88 | Reménység Vác | 23.90 | |
9. | Kertész István | 89 | ARAK | 24.ápr | |
10. | Wojnarovits Imre | 88 | FTC | 26.72 | |
M | Maroshévizi Gergely | 80 | Bp. Honvéd SE | 23.okt | |
200 m síkfutás férfi ifjúsági | |||||
Hely | Név | Sz.év | Klub | Eredmény | Szél: +1.7 |
1. | Móré Gyõzõ | 90 | NYVSC-Nyírsuli | 22.33 | |
2. | Pásztor Attila | 90 | MISI SC | 22.62 | |
3. | Karlik Dániel | 91 | UTE | 22.63 | |
4. | Hoffmann Péter | 91 | PVSK | 22.64 | |
5. | Liszt Máté | 90 | KSI SE | 23.jún | |
6. | Kovács László | 91 | Gödöllõi EAC | 23.júl | |
7. | Koós Erik | 90 | Vasas-Humansoft | 23.32 | |
8. | Kovács Levente | 91 | ARAK | 23.36 | |
9. | Szitás Krisztián | 90 | Dunakeszi VSE | 23.46 | |
10. | Vislóczki Gergõ | 90 | NYVSC-Nyírsuli | 23.59 | |
11. | But Gergely | 90 | ARAK | 24.59 | |
12. | Demény Attila | 91 | Dunakeszi VSE | 24.66 | |
13. | Aipli Sándor Benjamin | 91 | Bp. Honvéd SE | 25.30 | |
14. | Czura Balázs | 91 | NYVSC-Nyírsuli | 25.31 | |
15. | Erdei Áron | 91 | Vasas-Humansoft | 25.41 | |
16. | Péter Norbert | 91 | FTC | 25.42 | |
17. | Héjja Attila Zoltán | 91 | Ikarus BSE | 25.46 | |
18. | Kiss Zoltán | 90 | Dunakeszi VSE | 25.89 | |
19. | Fülöp Ferenc | 90 | ARAK | 26.00 | |
- | Boda Gergõ | 90 | Mohácsi TE | DNS | |
- | Urbán Jakab | 91 | Gödöllõi EAC | DNS | |
M | Nagy Zsolt Máté | 92 | UTE | 24.35 | |
M | Mészáros Péter | 92 | KSI SE | 24.56 | |
M | Kiss Gábor Attila | 92 | Bp. Honvéd SE | 26.szept | |
400 m síkfutás férfi ifjúsági - Majercsik Mihály Emlékverseny | |||||
Hely | Név | Sz.év | Klub | Eredmény | |
1. | Kovács Zoltán | 90 | Mohácsi TE | 48.97 | |
2. | Kulifai Tamás | 91 | ARAK | 50.83 | |
3. | Pokorni Milán Gábor | 90 | TSC | 51.29 | |
4. | Rónai Miklós Áron | 91 | Budaörsi DSE | 53.29 | |
5. | Mihály Ádám János | 90 | UTE | 53.33 | |
6. | Péter Norbert | 91 | FTC | 53.90 | |
7. | Kovács Gábor | 90 | Gödöllõi EAC | 54.55 | |
8. | Bartha András | 91 | ARAK | 55.24 | |
9. | Héjja Attila Zoltán | 91 | Ikarus BSE | 55.32 | |
10. | Trábert Olivér | 90 | Mohácsi TE | 55.98 | |
11. | Nádasi Gergõ | 90 | UTE | júl.57 | |
12. | Egri Barna | 91 | Budaörsi DSE | 60.22 | |
13. | Vajsz Tibor | 90 | KSI SE | 61.19 | |
14. | Szilágyi Richárd | 90 | ASE | 61.68 | |
15. | Vida Zoltán | 90 | ASE | 63.64 | |
M | Mészáros Péter | 92 | KSI SE | okt.52 | |
400 m síkfutás férfi junior+meghívásos | |||||
Hely | Név | Sz.év | Klub | Eredmény | |
1. | Kamarás Ákos | 88 | KVDSE | 49.95 | |
2. | Dózsa László | 89 | Érdi VSE | 50.60 | |
3. | Papp Artúr | 89 | MISI SC | 50.66 | |
4. | Kovács Csaba | 89 | ARAK | 51.60 | |
5. | Benyhe Miklós | 89 | Ikarus BSE | 51.65 | |
6. | Hricz Ádám | 89 | MISI SC | 52.79 | |
7. | Tóth Kristóf | 89 | Margitszigeti AC | 56.75 | |
M | Kiss Dávid | 84 | Bp. Honvéd SE | 49.70 | |
800 m síkfutás férfi ifjúsági | |||||
Hely | Név | Sz.év | Klub | Eredmény | |
1. | Kovács Zoltán | 90 | Mohácsi TE | 01:59,9 | |
2. | Tessedik Balázs | 90 | UTE | 02:00,6 | |
3. | Vincze Szabolcs | 90 | DSC-SI | 02:04,5 | |
4. | Mészáros Henrik | 90 | Reménység Vác | 02:07,5 | |
5. | Gyenei Kristóf | 90 | Budaörsi DSE | 02:08,2 | |
6. | Virág Marcell | 91 | Szombathelyi Fõiskola SE | 02:08,2 | |
7. | Kovács Gábor | 90 | Gödöllõi EAC | 02:11,0 | |
8. | Trábert Olivér | 90 | Mohácsi TE | 02:13,5 | |
9. | Béndek András | 91 | Budaörsi DSE | 02:16,3 | |
10. | Zólyomi Péter | 91 | Dunakeszi VSE | 02:26,8 | |
M | Jenkei Péter | 92 | Vasas-Humansoft | 02:14,7 | |
800 m síkfutás férfi junior+meghívásos | |||||
Hely | Név | Sz.év | Klub | Eredmény | |
1. | Nagy Dániel | 89 | TSC | 01:55,6 | |
2. | Felsõeõri Nagy Péter | 89 | FTC | 01:59,9 | |
3. | Egri Balázs József | 88 | Salgótarjáni AC | 02:01,1 | |
4. | Egresi Tamás | 88 | TFSE | 02:01,5 | |
5. | Répa Tibor | 89 | Budaörsi DSE | 02:06,2 | |
6. | Kisgergely Balázs | 89 | Budaörsi DSE | 02:09,3 | |
7. | Karádi Kristóf | 88 | FTC | 02:11,6 | |
8. | Hatházi Péter Bence | 89 | Salgótarjáni AC | 02:12,7 | |
- | Horváth Bálint | 89 | FTC | DNF | |
M | Szász Mihály | 72 | TFSE | 02:06,7 | |
- | Cseh Ferenc | 85 | TSC | DNF | |
M | Wagner Gábor | 86 | Ikarus BSE | 01:52,2 | |
M | Otman Nebil | 86 | DSC-SI | 01:58,8 | |
M | Zsizsó István | 87 | Gyöngyösi VSI-DSE | 01:59,3 | |
M | Kamen Ádám | 91 | Csepeli DAC | 02:02,3 | |
1500 m síkfutás férfi junior+meghívásos - - Simek Ferenc Emlékverseny | |||||
Hely | Név | Sz.év | Klub | Eredmény | |
1. | Karádi Kristóf | 88 | FTC | 04:16,8 | |
2. | Judák Péter | 89 | Gödöllõi EAC | 04:26,6 | |
3. | Répa Tibor | 89 | Budaörsi DSE | 04:31,1 | |
M | Szász Mihály | 72 | TFSE | 04:14,5 | |
M | Otman Nebil | 86 | DSC-SI | 04:11,8 | |
1500 m síkfutás férfi ifjúsági | |||||
Hely | Név | Sz.év | Klub | Eredmény | |
1. | Czindrity Attila | 90 | Gödöllõi EAC | 04:12,9 | |
2. | Pataki Zoltán Gergõ | 91 | Mohácsi TE | 04:14,0 | |
3. | Vincze Szabolcs | 90 | DSC-SI | 04:16,0 | |
4. | Mészáros Henrik | 90 | Reménység Vác | 04:31,2 | |
5. | Béndek András | 91 | Budaörsi DSE | 04:39,1 | |
6. | Szûcs Márk | 91 | Bp. Honvéd SE | 05:18,7 | |
M | Jenkei Péter | 92 | Vasas-Humansoft | 04:37,3 | |
M | Kaltenecker József | 92 | Bp. Honvéd SE | 04:56,6 | |
3000 m síkfutás férfi junior | |||||
Hely | Név | Sz.év | Klub | Eredmény | |
1. | Judák Péter | 89 | Gödöllõi EAC | 09:46,1 | |
3000 m síkfutás férfi ifjúsági | |||||
Hely | Név | Sz.év | Klub | Eredmény | |
1. | Szaniszló Barnabás | 91 | Reménység Vác | 09:27,0 | |
110 m gát (0,91 m) férfi ifjúsági | |||||
Hely | Név | Sz.év | Klub | Eredmény | Szél: -1.7 |
1. | Soós Tamás | 90 | MISI SC | 15,17 | |
2. | Nagy Gábor | 91 | MISI SC | 15,66 | |
3. | Jeszenszky Pál | 90 | Ikarus BSE | 20,04 | |
- | Inczeffy Zsombor | 91 | Ócsa SE | DNF | |
110 m gát (0,99 m) férfi junior | |||||
Hely | Név | Sz.év | Klub | Eredmény | Szél: -1.6 |
1. | Bánhidi Bence | 89 | KSI SE | 14,7 | |
2. | Tölgyesi Botond | 89 | Dunakeszi VSE | 15,2 | |
3. | Kleczli Csaba Tamás | 89 | Ócsa SE | 15,45 | |
4. | Réti Dániel | 89 | KSI SE | 16,8 | |
5. | Miller Ákos | 88 | UTE | 16,82 | |
6. | Veres Tamás | 88 | Dunakeszi VSE | 17,83 | |
300 m gát (0,84 m) férfi ifjúsági | |||||
Hely | Név | Sz.év | Klub | Eredmény | |
1. | Kulifai Tamás | 91 | ARAK | 39,97 | |
2. | Liszt Máté | 90 | KSI SE | 41,55 | |
3. | Bartha András | 91 | ARAK | 41,69 | |
4. | Mihály Ádám János | 90 | UTE | 44,21 | |
5. | Kolompár Zsolt | 91 | ASE | 44,69 | |
6. | Nádasi Gergõ | 90 | UTE | 45,74 | |
7. | Vida Zoltán | 90 | ASE | 49,76 | |
400 m gát (0,91 m) férfi junior+meghívásos | |||||
Hely | Név | Sz.év | Klub | Eredmény | |
1. | Hricz Ádám | 89 | MISI SC | 56,63 | |
2. | Tölgyesi Botond | 89 | Dunakeszi VSE | 57,66 | |
M | Käfer Levente | 87 | KSI SE | 58,39 | |
M | Mihály Krisztián | 87 | UTE | 58,43 | |
2000 m akadály férfi junior | |||||
Hely | Név | Sz.év | Klub | Eredmény | |
1. | Papp Artúr | 89 | MISI SC | 06:05,9 | |
2. | Bóvári Balázs | 88 | ARAK | 06:36,1 | |
3. | Kiss Tamás | 89 | Reménység Vác | 06:50,1 | |
2000 m akadály férfi ifjúsági | |||||
Hely | Név | Sz.év | Klub | Eredmény | |
1. | Czindrity Attila | 90 | Gödöllõi EAC | 06:09,3 | |
2. | Horváth Bálint | 91 | Gödöllõi EAC | 06:18,6 | |
3. | Pataki Zoltán Gergõ | 91 | Mohácsi TE | 06:38,9 | |
4. | Kuncz Gábor | 90 | MAC-NS | 07:15,0 | |
5. | Pálfi Bence | 91 | Ikarus BSE | 07:47,7 | |
10 km gyaloglás férfi (pálya) ifjúsági | |||||
Hely | Név | Sz.év | Klub | Eredmény | |
1. | Tokodi Dávid | 91 | Bp. Honvéd SE | 58:33,6 | |
10 km gyaloglás férfi (pálya) ifjúsági | |||||
Hely | Név | Sz.év | Klub | Eredmény | |
-- | Tokodi Dávid | 91 | Bp. Honvéd SE | -- | |
4x100 m váltófutás férfi | |||||
Hely | Név | Sz.év | Eredmény | ||
1. | Mohácsi TE ( Boda Gergõ 90, János Norbert 90, Kovács Zoltán 90, Pelhõs Gábor 90 ) | 90 | 44,45 | ||
2. | ARAK ( Bartha András 91, But Gergely 90, Kovács Levente 91, Kulifai Tamás 91 ) | 91 | 45,08 | ||
3. | NYVSC-Nyírsuli ( Fehér Attila 89, Hraskó János 89, Vén Ferenc 89, Vén Zoltán 88 ) | 88 | 45,81 | ||
4. | UTE ( Karlik Dániel 91, Miller Ákos 88, Szabó Balázs 90, Torda Benjamin 90 ) | 90 | 46,24 | ||
-- | NYVSC-Nyírsuli meghívásos ( Hochvárt Imre 86, Kujbus György 88, Resán Gergely 86, Vass Dávid 85 ) | 85 | 42,41 | ||
4x400 m váltófutás férfi | |||||
Hely | Név | Sz.év | Eredmény | ||
1. | Mohácsi TE ( Boda Gergõ 90, János Norbert 90, Kovács Zoltán 90, Pelhõs Gábor 90 ) | 90 | 03:47,0 | ||
Magasugrás férfi junior | |||||
Hely | Név | Sz.év | Klub | Eredmény | |
1. | Fajoyomi Dávid | 89 | Gödöllõi EAC | 1,96 | |
2. | Tölgyesi Botond | 89 | Dunakeszi VSE | 1,75 | |
Magasugrás férfi ifjúsági | |||||
Hely | Név | Sz.év | Klub | Eredmény | |
1. | Fajoyomi Viktor | 91 | Gödöllõi EAC | 1,88 | |
2. | Galambos Tibor | 91 | KSI SE | 1,88 | |
3. | Reichardt Ronald | 90 | ARAK | 1,84 | |
4. | Torda Benjamin | 90 | UTE | 1,75 | |
5. | Bodnár Mihály | 90 | Nyíregyházi VSC | 1,7 | |
Pató Miklós | 90 | KSI SE | 1,7 | ||
7. | Gerencsér Patrik | 91 | TSC | 1,7 | |
8. | Pál Miklós | 90 | ASE | 1,65 | |
- | Kisgergely Balázs | 90 | Gödöllõi EAC | NH | |
- | Prekli Zoltán | 91 | KSI SE | DNS | |
Rúdugrás férfi junior | |||||
Hely | Név | Sz.év | Klub | Eredmény | |
1. | Ungvári Tamás | 88 | KSI SE | 4,8 | |
2. | Várszegi Tamás | 88 | Gödöllõi EAC | 4,7 | |
3. | Vida Zoltán | 88 | Bp. Honvéd SE | 4,5 | |
4. | Veres Tamás | 88 | Dunakeszi VSE | 3,8 | |
5. | Tüskés Ferenc | 89 | MAFC | 3 | |
Rúdugrás férfi ifjúsági | |||||
Hely | Név | Sz.év | Klub | Eredmény | |
1. | Magyar Márk | 91 | FTC | 3,4 | |
2. | Herdovics Bálint | 90 | Gödöllõi EAC | 3,2 | |
Kisgergely Balázs | 90 | Gödöllõi EAC | 3,2 | ||
4. | Szabó Balázs | 90 | UTE | 3,2 | |
5. | Terpák Bence | 91 | Gödöllõi EAC | 3 | |
6. | Bózsa Dániel | 91 | KSI SE | 3 | |
M | Trautman Ede Gergely | 92 | KSI SE | 3,4 | |
Távolugrás férfi ifjúsági | |||||
Hely | Név | Sz.év | Klub | Eredmény | Szél |
1. | Molnár Péter | 90 | NYVSC-Nyírsuli | 6,37 | -1.5 |
2. | Szabó Dávid | 91 | BEAC | 6,26 | -0.5 |
3. | Szalai Gergõ | 91 | Favorit AC | 6,17 | |
4. | Kiss Dániel Botond | 90 | KSI SE | 5,93 | -1.2 |
5. | Kolompár Zsolt | 91 | ASE | 5,93 | -0.9 |
6. | Czura Balázs | 91 | NYVSC-Nyírsuli | 5,58 | -1.4 |
7. | Szõke Ádám | 91 | BEAC | 5,56 | -1.2 |
8. | Kovács Péter | 91 | BEAC | 5,42 | -0.7 |
9. | Havasi Róbert | 91 | Reménység Vác | 5,03 | -0.4 |
Távolugrás férfi junior | |||||
Hely | Név | Sz.év | Klub | Eredmény | Szél |
1. | Vigh Csaba | 88 | KSI SE | 6,66 | -1.2 |
2. | Vén Zoltán | 88 | NYVSC-Nyírsuli | 6,58 | -0.8 |
3. | Vén Ferenc | 89 | NYVSC-Nyírsuli | 6,57 | -1.0 |
4. | Tömör Csaba | 88 | Reménység Vác | 5,8 | -1.6 |
5. | Ács Roland | 89 | KVDSE | 5,78 | -1.3 |
6. | Bánhidi Bence | 89 | KSI SE | 5,5 | -1.3 |
Hármasugrás férfi ifjúsági | |||||
Hely | Név | Sz.év | Klub | Eredmény | Szél |
1. | Horváth Péter | 90 | BEAC | 14,46 | -1.4 |
2. | Kiss Dániel Botond | 90 | KSI SE | 13,86 | -2.4 |
3. | Szalai Gergõ | 91 | Favorit AC | 12,62 | -1.1 |
4. | Pató Miklós | 90 | KSI SE | 12,11 | -1.8 |
5. | Kolompár Zsolt | 91 | ASE | 11,55 | -0.1 |
6. | Havasi Róbert | 91 | Reménység Vác | 11,54 | -1.4 |
7. | Egri Barna | 91 | Budaörsi DSE | 11,53 | +0.2 |
8. | Vida Zoltán | 90 | ASE | 10,74 | -1.0 |
- | Galambos Tibor | 91 | KSI SE | DNS | |
-- | Prekli Zoltán | 91 | KSI SE | -- | |
Súlylökés (5 kg) férfi ifjúsági | |||||
Hely | Név | Sz.év | Klub | Eredmény | |
1. | Sáfrán Zoltán | 90 | Bp. Honvéd SE | 17,6 | |
2. | Papp László | 90 | Favorit AC | 15,9 | |
3. | Szekeres Tamás | 90 | Gödöllõi EAC | 14,24 | |
4. | Ecsédi László | 90 | Szolnoki VSI | 14,2 | |
5. | Baranyai Szabolcs | 90 | Dunakeszi VSE | 13,63 | |
6. | Szabó Dávid | 91 | BEAC | 12,98 | |
7. | Bukovszki András | 90 | Ócsa SE | 12,96 | |
8. | Gecse Norbert | 90 | UTE | 12,95 | |
9. | Szamák Nándor | 90 | Szolnoki VSI | 12,52 | |
10. | Cser Bence | 92 | KSI SE | 12,36 | |
11. | Szabó Gergõ | 91 | Dunakeszi VSE | 11,61 | |
12. | Fitter Dávid | 91 | Reménység Vác | 11,04 | |
13. | Schlegel Adrián | 90 | Favorit AC | 10,96 | |
14. | Sykora Henrik | 91 | TFSE | 10,29 | |
15. | Barton Iván | 91 | Reménység Vác | 10,08 | |
16. | Kiss Norbert | 91 | Dunakeszi VSE | 10,01 | |
- | Vajsz Tibor | 90 | KSI SE | DNS | |
- | Vizdák Milán Gábor | 91 | Reménység Vác | DNS | |
Súlylökés (6 kg) férfi junior | |||||
Hely | Név | Sz.év | Klub | Eredmény | |
1. | Molnár Gábor | 88 | Favorit AC | 15,82 | |
2. | Takács Gergely | 89 | Bp. Honvéd SE | 15,38 | |
3. | Palásti Gábor | 89 | Szolnoki MÁV-SE | 14,19 | |
4. | Janda Olivér | 89 | Margitszigeti AC | 12,83 | |
Diszkoszvetés (1,5 kg) férfi ifjúsági | |||||
Hely | Név | Sz.év | Klub | Eredmény | |
1. | Szekeres Tamás | 90 | Gödöllõi EAC | 50,75 | |
2. | Sáfrán Zoltán | 90 | Bp. Honvéd SE | 49,3 | |
3. | Ecsédi László | 90 | Szolnoki VSI | 46,83 | |
4. | Papp László | 90 | Favorit AC | 43 | |
5. | Ghira Márton | 90 | UTE | 41,65 | |
6. | Schlegel Adrián | 90 | Favorit AC | 39,37 | |
7. | Szamák Nándor | 90 | Szolnoki VSI | 33,32 | |
8. | Egri Barna | 91 | Budaörsi DSE | 28,62 | |
9. | Fitter Dávid | 91 | Reménység Vác | 27,67 | |
10. | Barton Iván | 91 | Reménység Vác | 27,53 | |
M | Váraljai Zoltán | 92 | Gödöllõi EAC | 38,95 | |
M | Huszák János | 92 | Bp. Spartacus SC | 37,95 | |
Diszkoszvetés (1,75 kg) férfi junior | |||||
Hely | Név | Sz.év | Klub | Eredmény | |
1. | Seres András | 89 | UTE | 47,77 | |
2. | Molnár Gábor | 88 | Favorit AC | 47,68 | |
3. | Kéri Gergõ | 89 | Bp. Honvéd SE | 42 | |
4. | Takács Gergely | 89 | Bp. Honvéd SE | 41,47 | |
5. | Palásti Gábor | 89 | Szolnoki MÁV-SE | 38,25 | |
6. | Janda Olivér | 89 | Margitszigeti AC | 37,23 | |
7. | Ecsédi Richárd | 89 | Szolnoki VSI | 30,85 | |
Diszkoszvetés (2 kg) férfi | |||||
Hely | Név | Sz.év | Klub | Eredmény | |
1. | Gulyás Norbert | 83 | Bp. Honvéd SE | 52,4 | |
2. | Szokoly Bence | 86 | Bp. Honvéd SE | 43,91 | |
Kalapácsvetés (5 kg) férfi ifjúsági | |||||
Hely | Név | Sz.év | Klub | Eredmény | |
1. | Schwéger Norbert | 90 | VEDAC | 73,32 | |
2. | Hudi Ákos | 91 | VEDAC | 71,23 | |
3. | Szabó Gergõ | 91 | Dunakeszi VSE | 42,39 | |
4. | Kiss Norbert | 91 | Dunakeszi VSE | 35,75 | |
5. | Makovnyik János | 90 | KSI SE | 35,22 | |
Kalapácsvetés (6 kg) férfi junior | |||||
Hely | Név | Sz.év | Klub | Eredmény | |
1. | Fébert Gábor | 89 | VEDAC | 59,63 | |
2. | Dobos Máté | 89 | VEDAC | 44,15 | |
Gerelyhajítás (700 g) férfi ifjúsági | |||||
Hely | Név | Sz.év | Klub | Eredmény | |
1. | Hernádi Gábor | 90 | Bp. Honvéd SE | 68,8 | |
2. | Gecse Norbert | 90 | UTE | 53,02 | |
3. | Kovács Tamás | 90 | Reménység Vác | 51,38 | |
4. | Liebhardt Gábor | 90 | Reménység Vác | 50,72 | |
5. | Boros Bence | 90 | Reménység Vác | 50,02 | |
6. | Szabó Dávid | 91 | BEAC | 49,42 | |
7. | Birtalan Róbert | 90 | Reménység Vác | 49,12 | |
8. | Pál Miklós | 90 | ASE | 39,96 | |
9. | Baranyai Szabolcs | 90 | Dunakeszi VSE | 34,98 | |
- | Szabó András | 91 | Reménység Vác | DNS | |
M | Váraljai Zoltán | 92 | Gödöllõi EAC | 46,22 | |
Gerelyhajítás (800 g) férfi junior | |||||
Hely | Név | Sz.év | Klub | Eredmény | |
1. | Anda Tibor | 88 | TDAK | 59,29 | |
2. | Hernádi Tamás | 88 | Bp. Honvéd SE | 54,45 | |
3. | Lukács Péter | 88 | Reménység Vác | 49,97 | |
M | Magyari Zoltán | 85 | Dunakeszi VSE | 66,65 | |
100 m síkfutás nõi junior 2. futás | |||||
Hely | Név | Sz.év | Klub | Eredmény | Szél: -2.0 |
1. | Doma Zdenka | 85 | Bp. Honvéd SE | 12,97 | |
2. | Budai Beatrix | 88 | KSI SE | 13,27 | |
- | Vágó Mónika | 88 | Gödöllõi EAC | DNF | |
100 m síkfutás nõi ifjúsági döntõ | |||||
Hely | Név | Sz.év | Klub | Eredmény | Szél: -0.9 |
1. | Bekecs Bianka | 91 | NYVSC-Nyírsuli | 13,11 | |
2. | Póta Bianka | 90 | UTE | 13,12 | |
3. | Szabó Noémi | 91 | VEDAC | 13,2 | |
4. | Lendvai Nikolett | 91 | FTC | 13,5 | |
5. | Márton Rita | 91 | ARAK | 13,56 | |
6. | Széll Gyöngyi | 91 | BEAC | 13,62 | |
7. | Kovács Fanni | 90 | TFSE | 13,84 | |
8. | Tachscherer Blanka | 90 | Reménység Vác | 13,86 | |
100 m síkfutás nõi ifjúsági idõelõfutam | |||||
Hely | Név | Sz.év | Klub | Eredmény | Szél: -1.8 |
1. | Póta Bianka | 90 | UTE | 13,21 | |
Szabó Noémi | 91 | VEDAC | 13,35 | ||
2. | Bekecs Bianka | 91 | NYVSC-Nyírsuli | 13,33 | |
Márton Rita | 91 | ARAK | 13,66 | ||
3. | Széll Gyöngyi | 91 | BEAC | 13,78 | |
Lendvai Nikolett | 91 | FTC | 13,64 | ||
4. | Tachscherer Blanka | 90 | Reménység Vác | 14,04 | |
Kovács Fanni | 90 | TFSE | 13,85 | ||
5. | Kauth Bettina | 90 | ARAK | 14,11 | |
Péter Boglárka | 91 | DSC-SI | 14,84 | ||
6. | Székely Barbara | 91 | VEDAC | 14,48 | |
100 m síkfutás nõi junior+meghívásos | |||||
Hely | Név | Sz.év | Klub | Eredmény | Szél: -0.7 |
1. | Vágó Mónika | 88 | Gödöllõi EAC | 13,14 | |
2. | Madocsai Angéla | 89 | MISI SC | 13,19 | |
3. | Budai Beatrix | 88 | KSI SE | 13,25 | |
4. | Szentpéteri Szófia | 89 | KSI SE | 13,35 | |
5. | Fábián Lídia | 89 | Gödöllõi Bocskai SE | 14,07 | |
M | Doma Zdenka | 85 | Bp. Honvéd SE | 13,03 | |
200 m síkfutás nõi junior | |||||
Hely | Név | Sz.év | Klub | Eredmény | Szél: +0.2 |
1. | Mészáros Kitty | 88 | PVSK | 27.67 | |
2. | Budai Beatrix | 88 | KSI SE | 28.49 | |
3. | Klacsmann Flóra | 89 | Margitszigeti AC | 30.18 | |
M | Doma Zdenka | 85 | Bp. Honvéd SE | 26.59 | |
200 m síkfutás nõi ifjúsági | |||||
Hely | Név | Sz.év | Klub | Eredmény | Szél: -2.4 |
1. | Kontó Ivett | 91 | VEDAC | 27.nov | |
2. | Bekecs Bianka | 91 | NYVSC-Nyírsuli | 27.33 | |
3. | Széll Gyöngyi | 91 | BEAC | 27.66 | |
4. | Novák Fruzsina | 90 | Bp. Honvéd SE | 28.nov | |
5. | Márton Rita | 91 | ARAK | 28.44 | |
6. | Lendvai Nikolett | 91 | FTC | 29.jún | |
- | Végvári Dóra | 90 | Gödöllõi EAC | DNS | |
- | Nagy Viktória | 91 | KSI SE | DNF | |
M | Babocsay Sára | 92 | KVDSE | 27.57 | |
M | Gyürkés Viktória | 92 | Ikarus BSE | 28.51 | |
400 m síkfutás nõi junior+meghívásos | |||||
Hely | Név | Sz.év | Klub | Eredmény | |
1. | Szentpéteri Szófia | 89 | KSI SE | 59.52 | |
2. | Honfi Zsófia | 89 | Sportiskola SE | 61.96 | |
3. | Madocsai Angéla | 89 | MISI SC | 62.30 | |
4. | Klacsmann Flóra | 89 | Margitszigeti AC | 67.98 | |
M | Somogyvári Mónika | 87 | UTE | 55.49 | |
M | Varga Bianka | 87 | Bp. Honvéd SE | 57.54 | |
M | Mihály Zuzsanna | 87 | Dunakeszi VSE | 63.14 | |
400 m síkfutás nõi ifjúsági | |||||
Hely | Név | Sz.év | Klub | Eredmény | |
1. | Novák Fruzsina | 90 | Bp. Honvéd SE | 60.95 | |
2. | Muhr Viktória | 91 | FTC | febr.62 | |
3. | Martina Eszter | 90 | Mohácsi TE | 62.61 | |
4. | Mravik Eszter | 90 | PSE | 63.14 | |
5. | Király Eszter | 90 | Reménység Vác | 63.15 | |
6. | Szász Zsuzsanna | 90 | MISI SC | 63.69 | |
7. | Türk Laura | 91 | Ikarus BSE | 63.92 | |
8. | Szûcs Melinda | 91 | Budaörsi DSE | 64.50 | |
9. | Kozák Eszter | 90 | KSI SE | 66.51 | |
10. | Bakos Zsófia | 91 | Budaörsi DSE | 69.94 | |
M | Bihari Patricia | 92 | Margitszigeti AC | 63.47 | |
M | Babocsay Sára | 92 | KVDSE | 61.29 | |
M | Gyürkés Viktória | 92 | Ikarus BSE | 59.48 | |
800 m síkfutás nõi ifjúsági | |||||
Hely | Név | Sz.év | Klub | Eredmény | |
1. | Vörös Adrienn | 91 | Szombathelyi Fõiskola SE | 02:20,6 | |
2. | Muhr Viktória | 91 | FTC | 02:21,0 | |
3. | Türk Laura | 91 | Ikarus BSE | 02:25,5 | |
4. | Martina Eszter | 90 | Mohácsi TE | 02:26,1 | |
5. | Mravik Eszter | 90 | PSE | 02:32,0 | |
6. | Szûcs Melinda | 91 | Budaörsi DSE | 02:33,6 | |
7. | Kurucz Krisztina | 91 | Vasas-Humansoft | 02:33,8 | |
8. | Szász Zsuzsanna | 90 | MISI SC | 02:35,4 | |
9. | Kovács Melinda | 90 | Margitszigeti AC | 02:39,3 | |
10. | Telek Anita | 91 | Gödöllõi Bocskai SE | 02:39,8 | |
800 m síkfutás nõi junior+meghívásos | |||||
Hely | Név | Sz.év | Klub | Eredmény | |
1. | Serege Dorina | 89 | NYVSC-Nyírsuli | 02:21,7 | |
M | Papp Ildikó | 82 | Salgótarjáni AC | 02:21,7 | |
M | Bolyki Andrea | 85 | PSE | 02:15,9 | |
1500 m síkfutás nõi junior+meghívásos - Simek Ferenc Emlékverseny | |||||
Hely | Név | Sz.év | Klub | Eredmény | |
1. | Mizsér Fruzsina | 88 | Vasas-Humansoft | 05:09,8 | |
M | Takács Andrea | 81 | Vasas-Humansoft | 04:49,1 | |
M | Bolyki Andrea | 85 | PSE | 04:45,4 | |
M | Gyurkó Fanni Anna | 87 | Vasas-Humansoft | 04:51,9 | |
1500 m síkfutás nõi ifjúsági | |||||
Hely | Név | Sz.év | Klub | Eredmény | |
1. | Kurucz Krisztina | 91 | Vasas-Humansoft | 05:13,7 | |
2. | Berke Adrienn Tihara | 91 | KVDSE | 05:14,8 | |
3. | Telek Anita | 91 | Gödöllõi Bocskai SE | 05:35,2 | |
4. | Kovács Melinda | 90 | Margitszigeti AC | 05:38,8 | |
3000 m síkfutás nõi ifjúsági | |||||
Hely | Név | Sz.év | Klub | Eredmény | |
1. | Szabó Tímea | 91 | Villám SC | 11:51,5 | |
100 m gát (0,76 m/8,50) nõi ifjúsági | |||||
Hely | Név | Sz.év | Klub | Eredmény | |
1. | Végvári Dóra | 90 | Gödöllõi EAC | 14,28 | |
2. | Bekecs Bianka | 91 | NYVSC-Nyírsuli | 15,88 | |
3. | Nádas Kinga | 90 | Gödöllõi EAC | 16,21 | |
4. | Kovács Fanni | 90 | TFSE | 16,58 | |
- | Mezei Fruzsina | 91 | BEAC | DNF | |
100 m gát (0,84 m) nõi junior+meghívásos | |||||
Hely | Név | Sz.év | Klub | Eredmény | Szél: -1.6 |
1. | Lánchidi Nóra | 88 | TSC | 20,28 | |
300 m gát (0,76 m) nõi ifjúsági | |||||
Hely | Név | Sz.év | Klub | Eredmény | |
1. | Király Eszter | 90 | Reménység Vác | 49,53 | |
2. | Mezei Fruzsina | 91 | BEAC | 50,23 | |
3. | Máthé Szilvia | 91 | KSI SE | 52,77 | |
4. | Kozák Eszter | 90 | KSI SE | 54 | |
5. | Heim Violetta | 91 | Ikarus BSE | 59,48 | |
6. | Melkvi Lili | 91 | Ikarus BSE | 59,87 | |
- | Póta Bianka | 90 | UTE | DQ | |
M | Bihari Patricia | 92 | Margitszigeti AC | 49,98 | |
M | Babocsay Sára | 92 | KVDSE | 47,01 | |
M | Bartó Dorottya | 92 | Ikarus BSE | 51,57 | |
M | Páros Ivett | 92 | KSI SE | 47,34 | |
M | Gyürkés Viktória | 92 | Ikarus BSE | 46,71 | |
400 m gát (0,76 m) nõi junior+meghívásos | |||||
Hely | Név | Sz.év | Klub | Eredmény | |
1. | Vincze Dorina | 92 | KSI SE | 61,02 | |
2. | Pölöskei Zsófia | 86 | Gödöllõi EAC | 61,28 | |
3. | Zircher Kitti | 88 | Favorit AC | 62,5 | |
4. | Petõ Dóra | 90 | KARC | 65,78 | |
5. | Szentpéteri Szófia | 89 | KSI SE | 67,91 | |
6. | Madocsai Angéla | 89 | MISI SC | 68,82 | |
7. | Honfi Zsófia | 89 | Sportiskola SE | 72,1 | |
2000 m akadály nõi junior | |||||
Hely | Név | Sz.év | Klub | Eredmény | |
-- | Keresztes Angéla | 90 | Szombathelyi Fõiskola SE | -- | |
5 km gyaloglás nõi (pálya) junior | |||||
Hely | Név | Sz.év | Klub | Eredmény | |
1. | Mészáros Anita | 88 | Bp. Honvéd SE | 25:34,7 | |
5 km gyaloglás nõi (pálya) ifjúsági | |||||
Hely | Név | Sz.év | Klub | Eredmény | |
1. | Takács Krisztina | 91 | KSI SE | 28:31,2 | |
4x100 m váltó nõi | |||||
Hely | Név | Sz.év | Eredmény | ||
1. | Gödöllõi EAC ( Balogh Boglárka 91, Nádas Kinga 90, Szlatárovics Orsolya 90, Végvári Dóra 90 ) | 90 | 49,15 | ||
- | Reménység Vác ( Hirling Nóra 90, Király Eszter 90, Kovács Vivien 91, Tachscherer Blanka 90 ) | 90 | DNF | ||
4x400 m váltó nõi - | |||||
Hely | Név | Sz.év | Eredmény | ||
1. | Ikarus BSE ( Bartó Dorottya 92, Heim Violetta 91, Melkvi Lili 91, Türk Laura 91 ) | 91 | 05:10,5 | ||
Magasugrás nõi junior | |||||
Hely | Név | Sz.év | Klub | Eredmény | |
1. | Szungyi Dóra | 89 | Ikarus BSE | 1,6 | |
2. | Bakk Ágnes | 88 | Gödöllõi EAC | 1,55 | |
3. | Varga Dorottya | 89 | ARAK | 1,5 | |
- | Székely Nóra | 89 | Gödöllõi EAC | DNS | |
Magasugrás nõi ifjúsági | |||||
Hely | Név | Sz.év | Klub | Eredmény | |
1. | Navarette Noémi | 90 | ARAK | 1,64 | |
2. | Kovács Kinga | 91 | KSI SE | 1,64 | |
3. | Bodri Gabriella | 90 | KSI SE | 1,55 | |
4. | Kõpataki Anikó | 91 | VEDAC | 1,5 | |
5. | Dóczy Noémi | 90 | UTE | 1,5 | |
- | Major Magda | 90 | ARAK | NH | |
- | Kovács Vivien | 91 | Reménység Vác | NH | |
Rúdugrás nõi ifjúsági | |||||
Hely | Név | Sz.év | Klub | Eredmény | |
1. | Jilly Krisztina | 91 | Gödöllõi EAC | 3,1 | |
2. | Tóth Viola | 90 | Gödöllõi EAC | 2,5 | |
3. | Csillag Zsófia | 91 | Gödöllõi EAC | 2,4 | |
4. | Manninger Júlia | 91 | MAFC | 2,4 | |
Rúdugrás nõi junior | |||||
Hely | Név | Sz.év | Klub | Eredmény | |
1. | Tungli Borbála | 89 | FTC | 3,1 | |
2. | Isztl Bernadett | 88 | Dunakeszi VSE | 3 | |
3. | Jánosi Anna | 89 | KSI SE | 2,8 | |
Távolugrás nõi ifjúsági | |||||
Hely | Név | Sz.év | Klub | Eredmény | Szél |
1. | Lengyel Krisztina | 90 | Ikarus BSE | 5,33 | +2.2 |
2. | Erdei Dorottya | 91 | BEAC | 5,18 | +1.4 |
3. | Máthé Szilvia | 91 | KSI SE | 5,07 | +4.9 |
4. | Szabó Noémi | 91 | VEDAC | 5,05 | +0.2 |
5. | Tachscherer Blanka | 90 | Reménység Vác | 5,03 | +1.1 |
6. | Jády Zsófia | 90 | Bp. Honvéd SE | 4,91 | +3.3 |
7. | Nagy Viktória | 91 | KSI SE | 4,77 | +3.9 |
Kovács Vivien | 91 | Reménység Vác | 4,77 | +2.1 | |
9. | Kauth Bettina | 90 | ARAK | 4,76 | +1.1 |
10. | Mezei Fruzsina | 91 | BEAC | 4,72 | +0.7 |
11. | Szûcs Gréta | 90 | NYVSC-Nyírsuli | 4,67 | +0.8 |
12. | Kozák Eszter | 90 | KSI SE | 4,58 | +2.5 |
13. | Kovács Kinga | 91 | KSI SE | 4,39 | -0.6 |
14. | Major Magda | 90 | ARAK | 4,06 | +3.7 |
- | Orosz Daniella | 91 | NYVSC-Nyírsuli | NM | |
M | Tungli Katalin | 92 | KSI SE | 5,09 | +3.0 |
M | Virágos Regina Nóra | 92 | KSI SE | 4,26 | +2.3 |
M | Szabó Daniella | 92 | KSI SE | 5 | +2.5 |
M | Vincze Dorina | 92 | KSI SE | 5,7 | +1.6 |
Távolugrás nõi junior+meghívásos | |||||
Hely | Név | Sz.év | Klub | Eredmény | Szél |
1. | Mészáros Kitty | 88 | PVSK | 5,35 | +2.5 |
2. | Fekete Krisztina | 88 | Csepeli DAC | 4,81 | +1.8 |
3. | Bereczky Dalma | 89 | Reménység Vác | 4,58 | +1.5 |
- | Isztl Bernadett | 88 | Dunakeszi VSE | DNS | |
M | Volák Adrienn | 87 | VEDAC | 5,37 | +2.2 |
Hármasugrás nõi junior | |||||
Hely | Név | Sz.év | Klub | Eredmény | Szél |
1. | Fülöp Renáta | 89 | ARAK | 11,9 | -1.9 |
2. | Tungli Borbála | 89 | FTC | 10,4 | -1.3 |
3. | Bereczky Dalma | 89 | Reménység Vác | 10,31 | -1.6 |
4. | Czúcz Andrea | 89 | ARAK | 10,3 | -1.1 |
Hármasugrás nõi ifjúsági | |||||
Hely | Név | Sz.év | Klub | Eredmény | Szél |
1. | Ónodi Fruzsina Borbála | 91 | FTC | 10,73 | -0.6 |
2. | Kõpataki Anikó | 91 | VEDAC | 10,39 | -0.8 |
3. | Szûcs Gréta | 90 | NYVSC-Nyírsuli | 10,33 | -1.0 |
4. | Orosz Daniella | 91 | NYVSC-Nyírsuli | 10,31 | -1.9 |
5. | Kozák Eszter | 90 | KSI SE | 9,75 | -1.7 |
6. | Manninger Júlia | 91 | MAFC | 9,67 | -2.4 |
M | Páros Ivett | 92 | KSI SE | 10,22 | -1.6 |
Súlylökés (4 kg) nõi junior | |||||
Hely | Név | Sz.év | Klub | Eredmény | |
1. | Somodi Bernadett | 88 | Csepeli DAC | 10,28 | |
2. | Bereczky Dalma | 89 | Reménység Vác | 10,03 | |
Súlylökés (4 kg) nõi ifjúsági | |||||
Hely | Név | Sz.év | Klub | Eredmény | |
1. | Lengyel Emma | 91 | KARC | 11,6 | |
2. | Hámori Zsófia | 91 | Reménység Vác | 10,61 | |
3. | Mezei Fruzsina | 91 | BEAC | 10,46 | |
4. | Kozma Viktória | 91 | Bp. Spartacus SC | 10,38 | |
5. | Sztankó Zsuzsanna | 91 | Bp. Spartacus SC | 9,69 | |
6. | Hirling Nóra | 90 | Reménység Vác | 8,78 | |
Diszkoszvetés (1 kg) nõi junior | |||||
Hely | Név | Sz.év | Klub | Eredmény | |
1. | Somodi Bernadett | 88 | Csepeli DAC | 29,45 | |
Diszkoszvetés (1 kg) nõi ifjúsági | |||||
Hely | Név | Sz.év | Klub | Eredmény | |
1. | Bácskay Márta | 90 | Continent Company SE | 42,18 | |
2. | Ormay Anikó | 91 | BEAC | 41,79 | |
3. | Brenka Judit | 90 | Mohácsi TE | 36,05 | |
4. | Sztankó Zsuzsanna | 91 | Bp. Spartacus SC | 33,76 | |
5. | Tóth Réka | 91 | UTE | 30,07 | |
6. | Kozma Viktória | 91 | Bp. Spartacus SC | 29,93 | |
7. | Láda Fruzsina | 90 | Dunakeszi VSE | 28,57 | |
8. | Hámory Zsófia | 91 | Reménység Vác | 25,21 | |
9. | Hirling Nóra | 90 | Reménység Vác | 15,97 | |
Kalapácsvetés (4 kg) nõi ifjúsági | |||||
Hely | Név | Sz.év | Klub | Eredmény | |
1. | Kramarics Emese | 91 | UTE | 38,03 | |
2. | Tóth Réka | 91 | UTE | 37,23 | |
3. | Láda Fruzsina | 90 | Dunakeszi VSE | 36,94 | |
4. | Bácskay Márta | 90 | Continent Company SE | 34,37 | |
5. | Ormay Anikó | 91 | BEAC | 23,87 | |
6. | Mezei Fruzsina | 91 | BEAC | 20,88 | |
7. | Novák Dóra | 90 | MAFC | 16,89 | |
Gerelyhajítás (600 g) nõi junior | |||||
Hely | Név | Sz.év | Klub | Eredmény | |
1. | Somodi Bernadett | 88 | Csepeli DAC | 38,63 | |
Gerelyhajítás (600 g) nõi ifjúsági | |||||
Hely | Név | Sz.év | Klub | Eredmény | |
1. | Brenka Judit | 90 | Mohácsi TE | 40,96 | |
2. | Varga Orsolya | 90 | Reménység Vác | 40,17 | |
3. | Tóth Fanni | 90 | UTE | 37,81 | |
4. | Hámory Zsófia | 91 | Reménység Vác | 34,98 | |
5. | Kovács Vivien | 91 | Reménység Vác | 32,99 | |
6. | Szegény Kitti | 90 | KSI SE | 31,42 | |
7. | Mezei Fruzsina | 91 | BEAC | 31,3 | |
8. | Szûcs Melinda | 91 | Budaörsi DSE | 30,61 | |
9. | Hirling Nóra | 90 | Reménység Vác | 29,9 | |
10. | Volosinovszki Dorottya | 91 | KSI SE | 29,61 | |
11. | Kramarics Emese | 91 | UTE | 28,08 | |
- | Ormay Anikó | 91 | BEAC | DNF | |