Eredmények:
2014MegnevezésHelyszín
január 11: Honvéd-MAFC Ugró és Dobó Versenysorozata I. Bp. Honvéd SE
január 18: Honvéd-MAFC Ugró és Dobó Versenysorozata II. Bp. Honvéd SE
január 25: Honvéd-MAFC Ugró és Dobó Versenysorozata III. Bp. Honvéd SE
február 1: Budapest Nyílt Fedett-pályás Bajnokság SYMA csarnok
február 22: BHSE – Paragi Ferenc Gerelyhajítás Utánpótlásért Alapítvány TÉLI ÜGYESSÉGI ÉS GERELYHAJÍTÓ VERSENYSOROZATA 2014-I. Bp. Honvéd SE, Iharos pálya
március 8: Dortmundi Nemzetközi Fedett Pályás Verseny I. nap Dortmund / Körnig Halle
március 9: Dortmundi Nemzetközi Fedett Pályás Verseny II. nap Dortmund / Körnig Halle
március 15: BHSE – Paragi Ferenc Gerelyhajítás Utánpótlásért Alapítvány TÉLI ÜGYESSÉGI ÉS GERELYHAJÍTÓ VERSENYSOROZATA 2014-II. Bp. Honvéd SE, Iharos pálya
március 22: "Irány a Zöldbe" BUDAI TEREPFUTÁS ÉS TÚRA Csillebérc
április 5: Pólus Futónap - Budapest Mezei Futó Bajnokság Pólus _ Szilas-patak partja
április 12: BHSE – Paragi Ferenc Gerelyhajítás Utánpótlásért Alapítvány TAVASZI ÜGYESSÉGI ÉS GERELYHAJÍTÓ VERSENYSOROZATA 2014-I. Bp. Honvéd SE, Iharos pálya

2013MegnevezésHelyszín
január 12: Bp. Honvéd SE és MAFC ügyességi versenysorozat I. Bp. Honvéd SE futófolyosó
január 19: Bp. Honvéd SE és MAFC ügyességi versenysorozat II. Bp. Honvéd SE futófolyosó
január 26: Budapest Nyílt Fedett-pályás Bajnoksága, szenior és serdülő-gyermek versenyszámokkal kiegészítve SYMA csarnok
március 10: Szenior OB meghívásos verszenyszámai SYMA csarnok
március 10: Szenior Atléták 2013. évi Nemzetközi Nyílt Fedett Pályás és Téli Dobó Bajnoksága SYMA csarnok
március 16: Dortmundi Nemzetközi Fedett Pályás Verseny I. nap Dortmund / Körnig Halle
március 17: Dortmund nemzetközi fedettpályás verseny Dortmund
április 6: Pólus Futónap - Palota Kupa Budapest Mezei Futó Bajnokság, Egyetemi Budapest Bajnokság és Szenior OB, Turbojav Gerelyhajító Verseny Pólus hátsó parkolója és Szilas-patak partja
április 27: KALENJI FUTÓVERSENY Budaörs
május 14: TANAK Tavaszi Bajnoksága Bp. Honvéd SE
június 12: BUDAPEST NYILT GYERMEK VERSENYE HONVÉD pálya
június 15-16: Budapest Open és Budapest Felnőtt Bajnoksága Ikarus BSE atlétikai pálya
június 21: Budapest Serdülő Egyéni Bajnoksága és Ifjúsági Rúdugró OB Ikarus BSE atlétikai pálya
június 29: 5 Cities Tournament / 5 Főváros Viadala /ZÁGRÁB-Horvátország Zágráb/HR.
július 5: 29. Honvéd kupa Nemzetközi Atlétikai Verseny Bp. Honvéd SE, Iharos pálya
augusztus 24-25: Serdül? Összetett Budapest Bajnokság Ikarus BSE atlétikai pálya
augusztus 24-25: Budapest Junior és Ifjúsági Bajnoksága és Budapest Serdülő Négypróba Bajnokság Ikarus BSE atlétikai pálya
augusztus 28: VISEGRÁDI ORSZÁGOK U20-as Viadala Kolin
szeptember 7: Majano Nemzetközi Serdülő Gyermek Verseny Majano / ITA
október 6: XXI. Történelmi Váltófutás Budapest, Vérmező - Hősök tere
október 6: Budapest Futófesztivál_NATO Futás 4 km Városliget - 56-osok tere
október 6: Budapest Futófesztivál_NATO Futás 10 km Váltófutás Vérmező - 56-osok tere
október 6: Budapest Futófesztivál_NATO Futás 10 km Vérmező - 56-osok tere
október 11: 2013. Őszi Budapesti Egyetemi Atlétikai Bajnokság Bp. Honvéd SE, Iharos pálya
október 11: Egyházi Iskolák Atlétikai Bajnoksága Margitszigeti Atlétikai Centrum
október 12: Budapest Gyermek Egyéni és Gyalogló Bajnoksága Margitszigeti Atlétikai Centrum
november 10: Tudás Útja Félmaraton, eredmények - abszolút sorrend Budapest - SOTE
november 10: Tudás Útja eredmények - Akadémiai 6-os Budapest - SOTE

2012MegnevezésHelyszín
január 18: ELTE-MAFC Rúdugró Versenysorozat I. Bp. Honvéd futófolyosó
január 22: Budapest Fedett Pályás Felnőtt, Junior és Ifjúsági Verseny BHSE futófolyosó
január 25: ELTE - MAFC Ugró Versenysorozat II. Bp. Honvéd SE futófolyosó
március 17: 8 Város Nemzetközi Versenye I. nap Dortmund, Körnig Halle
március 18: Dortmundi Fedett-pályás Nemzetközi Verseny II. nap Dortmund, Körnig Halle
március 25: Pólus Futónap - 16. Palota Kupa, Budapest Nyílt Mezei Futóbajnoksága Pólus Center melletti Szilas patak partja
április 22: Kalenji nap és futóverseny Budaörs
április 27: Felsőoktatási Intézmények 2012. évi Budapesti Atlétikai Bajnoksága Bp. Honvéd Iharos pálya
május 8: TANAK Tavaszi Atlétikai Bajnoksága Bp. Honvéd SE, Iharos pálya
május 19: Zuglói Sportfesztivál Budapest XIV. ker.
június 3: Európa Sport és Egészség Napja Margitsziget
június 3: Európa Sport és Egészség Napja 7,5 km eredményei Margitsziget
június 8: Hallássérültek Országos Atlétikai Versenye Margitsziget
június 10: Budapest Nyílt Felnőtt Bajnoksága és Serdülő Egyéni Verseny Ikarus BSE atlétikai pálya
június 23-24: Bp. Junior és Ifjúsági Bajnoksága és Bp. Serdülő Négypróba Bajnoksága Ikarus BSE_ Bp. 1165 Bátony u. 1-33.
június 29: 5 Főváros Versenye (Bécs-Budapest-Ljubljana-Pozsony-Zágráb) Ljubljana
június 30: U20-as Válogatott Viadal Belgrád
augusztus 29: Visegrádi Négyek U20-as Válogatott Viadala Kolin / Csehország
szeptember 1-2: BUDAPEST 2012. ÉVI SERDÜLŐ EGYÉNI ÉS GYALOGLÓ BAJNOKSÁG,felnőtt, junior , ifjúsági és gyermek versenyszámokkal. Ikarus BSE atlétikai pálya
szeptember 2: Budapest 2012. évi Serdülő Egyéni Bajnoksága, kalapácsvetés és diszkoszvetés versenyszámokban. (meghívásos versenyszámokkal) Dunakeszi VSE pálya
szeptember 30: Budapest Futófesztivál_NATO Futás Budapest, Vérmező-Városliget-56-osok tere
szeptember 30: XX. Történelmi Váltófutás Budapest Vérmező-56-osok tere
szeptember 30: Budapest Futófesztivál NATO Futás 4 km I-III. helyezettek Budapest, Városliget
október 11: TANAK Őszi Bajnoksága Bp. Honvéd SE
október 13: BUDAPEST 2012. ÉVI GYERMEK, EGYÉNI és GYALOGLÓ BAJNOKSÁGA és Serdülő Összetett Verseny Bp. Honvéd SE, Iharos pálya
október 23: 56-os Emlékfutás Bp. XV. ker. és REAC pálya
november 11: Tudás Útja, Félmaraton és Akadémiai 6 km Budapest - SOTE
november 11: Tudás Útja, Félmaraton és Akadémiai 6 km, Eredmények - abszolút sorrend Budapest - SOTE

2011MegnevezésHelyszín
január 15: FTC Atlétikai Szakosztályának Gyermek Versenye FTC futófolyosó Bp. Vajda Péter u.
január 22: Budapest Nyílt Fedett-pályás Bajnoksága SYMA Csarnok
január 22: Zöld Sport Diák Atlétikai Verseny SYMA Csarnok
január 29: FTC Atlétikai Szakosztályának Sedülő, Ifjúsági, Junior és Up Versenye FTC futófolyosó Bp. Vajda Péter u.
február 12: Budapest Fedett-pályás Serdülő Hárompróba Bajnoksága FTC futófolyosó Bp. Vajda Péter u.
március 19: Dortmundi Fedett-pályás Gyermek és Serdülő Verseny_I. nap Dortmund Körnig Halle
március 20: Pólus Center-Budapest Nyílt Mezei Futó Bajnokság Pólus Center környéke
március 20: Dortmundi Fedett-pályás Gyermek és Serdülő Verseny_II.nap Dortmund Körnig Halle
május 21: V. KUTYAFUTTA Városliget_Washington sétány
május 28: AMPLIFON Atlétikai Országos Bajnokság (Hallássérült diákok részére) Margitszigeti Atlétikai Centrum
május 28: Zuglói Sport és Kultúrális Fesztivál XIV._Mogyoródi úti sporttelep
június 3: Fittségi Felmérés 2011 Margitsziget-Margitszigeti AC
június 4-5: Budapest Junior, Ifjúsági és Budapest Serdülő Összetett Bajnoksága UTE IV. Szilágyi u. 30
június 12: Budapest Nyilt Felnőtt Bajnoksága és Sedülő Összetett Bp. Bajnokság (13-14 éves "A" és "B" variáció) Bp. Honvéd Iharos pálya
június 18: Paulínyi Jenő és Főző János Nemzetközi Junior és Ifjúsági Atlétikai Emlékverseny UTE IV. Szilágyi u. 30.
június 24: 5 Főváros Versenye (Bécs-Budapest-Ljubljana-Pozsony-Zágráb) Pozsony
július 2: Eindhoveni Nemzetközi Atlétikai Játékok Eindhoven
július 2: XXVII. HONVÉD KUPA Nemzetközi Atlétikai Verseny Bp. Honvéd SE, Iharos pálya
július 24: Nemzetközi Serdülő-Gyermek Atlétikai Viadal, Dr. Bácsalmási Péter és Dr. Nyerges Mihály Emlékverseny,meghívásos versenyszámokkal BEAC XI. Bogdánfy u. 10.
augusztus 24: Visegrádi Négyek U20-as Atlétikai Viadal Kolin/Csehország
szeptember 3-4: Budapest 2011. évi Serdülő Egyéni és Gyalogló Korcsoportos Bajnoksága, Gyermek Futószámokkal. Az Ikarus BSE pályanyitó versenye IKARUS pálya
szeptember 10: MAJANO 20. Nemzetközi Gyermek – Serdülő Atlétikai Viadal Majano
szeptember 16: Budapest Gyermek Egyéni és Gyalogló Bajnoksága Bp. Honvéd Iharos pálya
október 6: TANAK Öszi Bajnoksága Bp. Honvéd SE, Iharos pálya
október 9: XIX. Történelmi Váltófutás Bp.Vérmező-56-osok tere
október 9: Budapest Futófesztivál - NATO Futás 4 km-es Városligeti Futás és Gyaloglás Bp. Városliget
október 9: Budapest Futófesztivál - NATO Futás 10 km váltófutás eredmények Bp.Vérmező-56-osok tere
október 9: Budapest Futófesztivál - NATO Futás 10 km egyéni eredmények Bp.Vérmező-56-osok tere

2010MegnevezésHelyszín
január 23: Budapest és Pest megye Nyílt Felnőtt Fedett-pályás Bajnokság SYMA Csarnok
január 23: Zugló Kupa Diák Atlétikai Verseny SYMA Csarnok
február 13: Serdülő Fedett-pályás Hárompróba Budapest Bajnokság FTC futófolyosó Bp. Vajda Péter u.
február 27-28: Dortmundi Fedett-pályás Gyermek és Serdülő Verseny Dortmund / Németország
március 14: Pólus-Center, Budapest és Pest megye Mezei Bajnoksága, Bp. Egyetemi-Főiskolai Mezei Futó Bajnokság Pólus Center környéke
március 20: FTC Atlétikai Szakosztályának Gyermek Versenye FTC - Bp. Vajda Péter u.
április 24: Felsőoktatási Intézmények 2010 évi. Budapesti Atlétikai Bajnoksága Bp. XI. ker. Bogdánfy u. 10.
május 1: ELTE ADSK és MAFC Gyemekversenye I. Bp. XI. ker. Bogdánfy u. 10.
május 6: TANAK Tavaszi Atlétikai Bajnoksága BHSE Tüzér u.
május 7: "Futás Európáért" (futóverseny általános iskolák részére) Budapesti Olimpiai Sportközpont
május 8: ELTE ADSK és MAFC Gyemekversenye II. Bp. XI. ker. Bogdánfy u. 10.
május 8: IV. KutyaFutta Városliget
május 8-9: Junior és Ifjúsági Nyílt Budapest és Pest megye Bajnokság UTE IV. Szilágyi u. 30
május 22: AMPLIFON Atlétikai Országos Bajnokság (Hallássérült diákok részvételével) Margitszigeti Atlétikai Centrum
május 22-23: Budapest Serdülő Összetett Bajnokság, Nyílt Gyermek és Veterán Verseny BHSE Tüzér u.
május 30: OTP Gyermeknapi Futógála és Sportliget Városliget
június 5-6: FUSS a VÍZÉRT és Szigeti Kutyagolás Margitsziget
június 12-13: Budapest és Pest megye Nyílt Felnőtt Bajnoksága 2010. UTE IV. Szilágyi u. 30.
június 26: Budapesti Honvéd Nemzetközi Versenye BHSE Tüzér u.
június 27: Paulínyi Jenő és Főző János Nemzetközi Junior és Ifjúsági Atlétikai Emlékverseny UTE IV. Szilágyi u. 30
július 2: 5 Főváros Versenye (Bécs-Budapest-Ljubljana-Pozsony-Zágráb) Bécs
augusztus 28-29: Budapest és Pest megye 2010. évi Serdülő Egyéni Bajnoksága és Budapest Nemzetközi Gyermek és Serdülő Versenye, Dr. Bácsalmási Péter Emlékverseny I. nap ÚJ HELYSZÍN, Bp. Honvéd SE Tüzér u., II. nap Albertir
szeptember 4: Majano Nemzetközi Gyermek és Serdülő verseny ismertetője Majano
szeptember 18: Budapest Gyermekbajnoksága Bp. Honvéd SE, Iharos pálya
szeptember 22: Pericht-Görkói Középiskolák Atlétikai Kupa Versenye Bp. Honvéd SE, Iharos pálya
október 1: Egyházi Iskolák Atlétikai Bajnoksága Margitszigeti Atlétikai Centrum
október 1: Budapesti Egyetemi Bajnokság Bp. Honvéd SE, Iharos pálya
október 10: XVIII. Történelmi Váltófutás Budapest-Vérmező-Városliget
október 10: Budáról-Pestre Futófesztivál Budapest, Vérmező-Városliget-56-osok tere
november 7: Tudás Útja_Budapest Félmaratoni Bajnoksága SOTE-Budapest

2009MegnevezésHelyszín
január 25: Budapest Serdülő Három-próba Bajnoksága FTC futófolyosó Bp. Vajda Péter u.
január 31: FTC Atlétikai Szakosztályának Gyermekversenye FTC futófolyosó Bp. Vajda Péter u.
február 7: Zugló Kupa Diák Atlétikai Verseny SYMA Csarnok
február 7-8: 2009. évi Fedett-pályás Nyilt Felnőtt, Junior és Ifjúsági Budapest, és Felnőtt, Junior és Ifjúsági Pest megyei Bajnokság SYMA Csarnok
február 14: Serdülő Három-próba Országos Seregszemle FTC futófolyosó Bp. Vajda Péter u.
március 14: Pólus-Center, Budapest és Pest megye Mezei Bajnoksága Pólus Center környéke
március 14-15: Dortmundi Fedett-pályás Gyermek és Serdülő Verseny Dortmund / Németország
április 24: 2009. évi Budapesti Egyetemi Atlétikai Bajnokság BEAC XI. Bogdánfy u. 10.
május 5: TANAK Atlétikai Bajnoksága (csak jegyzőkönyv) BHSE Tüzér u.
május 10: Westend Sportnap Westend tetőterasz ( Rajt )
május 23: AMPLIFON Atlétikai Országos Bajnokság (Hallássérült diákok részére) Margitszigeti AC
május 31: OTP Gyermeknapi Futógála és Sportsziget Városliget
június 6-7: Szigeti Sportvarázs -Szigeti Kutyagolás és Atlétikai Hárompróba verseny Margitsziget-Margitszigeti AC
június 13-14: Budapest és Pest megye Nyílt Felnőtt Bajnoksága 2009. UTE IV. Szilágyi u. 30
június 20-21: Serdülő Összetett Budapest és Pest megye Bajnokság EREDMÉNYEI UTE IV. Szilágyi u. 30
június 20-21: Junior és Ifjúsági Nyílt Budapest és Pest Megye Bajnokság és Serdülő Összetett Budapest és Pest Megye Bajnokság UTE IV. Szilágyi u. 30
június 26: ÖT FŐVÁROS TORNÁJA (Bratislava, Ljubljana, Wien, Zagreb, Budapest) FTC - Bp. Vajda Péter u.
július 2: Feriensportfest des Kreises Dortmund /csak eredmény/ Stadion Rote Erde - Dortmund
július 4: Eindhoveni Nemzetközi Atlétikai Játékok (csak jegyzőkönyv) Eindhoven
július 5: XXV. HONVÉD KUPA Nemzetközi Atlétikai Verseny BHSE Tüzér u.
július 18: 36. Paulinyi Jenő és Főző János Nemzetközi Ifjúsági és junior Atlétikai Emlékverseny UTE IV. Szilágyi u. 30
július 29: Nemzetközi Serdülő-Gyermek Atlétikai Viadal, Dr. Bácsalmási Péter Emlékverseny, Budapest Nyílt Junior és Ifjúsági Gyalogló Bajnoksága BEAC XI. Bogdánfy u. 10.
augusztus 29: Budapest és Pest megye Serdülő Egyéni és Gyalogló, Korcsoportos Bajnoksága UTE IV. Szilágyi u. 30
szeptember 5: 18. Trofeo Citta di Majano _ Nemzetközi Serdülő Korcsoportos Atlétikai Viadal Majano / Olaszország
szeptember 19: Budapest 2009. évi Gyermek Egyéni és Gyalogló, Korcsoportos Bajnoksága UTE IV. Szilágyi u. 30
szeptember 20: Normafa Kutyás Futás Budapest - Normafa
szeptember 30: Pericht-Görkói Középiskolák Atlétikai Kupa Versenye a BBTE 140. Évfordulója Alkalmából Vasas Pasaréti úti pálya
október 6: TANAK Öszi Bajnoksága Bp. Honvéd Iharos pálya
október 11: Budapest Futófesztivál 10 km, 10 km 2 fős váltó, 4 km Városligeti futás Budapest-Vérmező-Városliget
október 11: XVII. Történelmi Váltófutás Budapest-Vérmező-Városliget
október 14: Budapest Nyílt, Felnőtt Férfi és Női 10.000 m-es és Junior Féfi 5.000 m-es Bajnoksága Vasas Pasaréti úti pálya
november 8: Tudás Útja Félmaraton és Akadémiai 6 km-es Futás Budapest-SOTE

2008MegnevezésHelyszín
január 25-26: Felnőtt Fedett-pályás Bp. és Pest megyei Bajnokság SYMA Csarnok
január 26: Serdülő Három-próba Budapest Bajnokság FTC futófolyosó Bp. Vajda Péter u.
február 2: FTC Atlétikai Szakosztályának Gyermekversenye FTC futófolyosó Bp. Vajda Péter u.
március 1: Dortmundi Fedett-pályás Gyermek és Serdülő Verseny Dortmund-Eindhoven
március 2: Dortmundi Fedett-pályás Gyermek és Serdülő Verseny 2. nap Dortmund / Németország
március 16: Pólus-Center, Budapest és Pest megye Mezei Bajnoksága Pólus Center környéke
április 1: XII. ker. Mezei Diákolimpia Gesztenyés kert
április 3: Budapesti Diák Mezei Futóbajnokság III-IV-V-VI. kcs. Népliget
április 12: XV. ker. Hárompróba Versenye UTE IV. Szilágyi u. 30
április 16: I. ker. Diákmezei Vérmező
április 24-25: XV. Kerületi Diákolimpia I-II. és III-IV. kcs. UTE IV. Szilágyi u. 30
április 28-29: V-VI. kcs. Diák Egyéni Bp. és Pest megyei Bajnokság UTE IV. Szilágyi u. 30
május 2: ELTE ADSK és MAFC Gyemekversenye I-II-III. május 2. , május9., május16. (péntek) Egyetemi Spottelep XI. ker. Bogdánfy u. 10.
május 6: FONESZ Atlétikai Diákolimpia Bp. Honvéd Iharos pálya
május 7: XV. ker. Egyéni és Váltóbajnoksága UTE IV. Szilágyi u. 30
május 11: III. KUTYA FUTTA Bp. Városliget - Washington sétány
május 13-14: III-IV. kcs. Diák Egyéni Összetett Bp. Bajnokság UTE IV. Szilágyi u. 30
május 16: BHSE MINŐSÍTŐ DOBÓ ÉS UGRÓ VERSENYSOROZATA I_IV. május16. , május 23., június 6., június 13. (péntek) BHSE Tüzér u.
május 17: MÉS Atlétikai Országos Bajnokság BEAC XI. Bogdánfy u. 10.
május 24: Hallássérültek Országos Atlétikai Versenye Margitszigeti AC
május 24-25: Serdülő Összetett Budapest és Pest megyei Bajnokság UTE IV. Szilágyi u. 30
május 25: "Ki a leggyorsabb ki a legkitartóbb" ? GYERMEKVERSENY a Sport XXI. Program keretében a NUPI támogatásával. Városliget
május 25: OTP Gyermeknapi Futógála Városliget
június 7: Szigeti Sportvarázs Budapest, Margitsziget
június 14: 2008. évi 10 Km-es Női Gyalogló Országos Bajnokság UTE IV. Szilágyi u. 30
június 14-15: Budapest 2008. évi Nyílt Felnőtt Egyéni Bajnoksága UTE IV. Szilágyi u. 30
június 21-22: Junior és Ifjúsági Nyílt Budapest és Pest megyei Bajnokság UTE IV. Szilágyi u. 30
június 28: Bp. Honvéd SE Nemzetközi Versenye Időrend BHSE Tüzér u.
július 4: 5 Főváros Versenye (Bécs-Budapest-Ljubljana-Pozsony-Zágráb) Zágráb
július 13: Paulínyi Jenő és Főző János Nemzetközi Junior és Ifjúsági Atlétikai Emlékverseny UTE IV. Szilágyi u. 30
július 26: Nemzetközi Serdülő-Gyermek Atlétikai Viadal, Dr. Bácsalmási Péter Emlékverseny, Egyéni és Csapatverseny BEAC XI. Bogdánfy u. 10.
augusztus 28-29: 2008. évi Serdülő Egyéni és Gyalogló Korcspoportos Budapest és Pest megyei Bajnokság UTE IV. Szilágyi u. 30
szeptember 6: 17. Majánói Nemzetközi Serdülő -Gyermek Atlétikai Viadal Majánó/ITA
szeptember 13: Megyeri Híd Futás, 2x 1862 m vagy 4 x 1862 m Megyeri híd
szeptember 24: Budapest 10.000 m-es Nyílt Felnőtt Futóbajnoksága Vasas Pasaréti úti pálya
október 1: Középiskolák Budapest-Kupa Versenye_BBTE Pericht Rezső Emlékverseny Margitszigeti AC
október 4: Budapest Gyermekbajnoksága UTE IV. Szilágyi u. 30
október 7: TANAK Atlétikai Bajnoksága BHSE Tüzér u.
október 12: NATO Futás 10 km Egyéni és Váltó Budapest
október 12: Történelmi Váltófutás_Útvonal Vérmező_Városliget
október 12: XVI. Történelmi Váltófutás Budapest-Vérmező-Városliget
november 9: Tudás Útja, Budapest Félmaratoni Bajnoksága és Akadémiai 6 km-es Futás SOTE-Budapest

2007MegnevezésHelyszín
január 20: Fedett-pályás Serdülő Összetett Budapest Bajnokság FTC futófolyosó
január 27: Az FTC Atlétikai Szakosztályának Gyermekversenye FTC futófolyosó
február 10-11: Felnőtt Fedett-pályás Bp. és Pest megyei Bajnokság SYMA Csarnok
március 3-4: Dortmundi Fedett-pályás Gyermek és Serdülő Verseny Dortmund / Németország
március 7: Fedett-pályás Terematlétikai Csapatbajnokság III.IV-V-VI. kcs. BHSE futófolyosó
március 17: Bp. és Pest megye Nyílt Mezei Futóbajnoksága Pólus Center környéke
március 17: Pólus Center-Veterán Mezei OB 2007 Pólus Center környéke
május 3: Budapesti és Pest megyei V. és VI. kcs. Egyéni Diálkolimpia UTE IV. Szilágyi u. 30
május 13: II. Kutyafutta Budapest-Városliget
május 19: Hallássérültek Országos Atlétikai Versenye Margitszigeti AC
május 26-27: Serdülő Összetett Budapest és Pest megyei Bajnokság UTE IV. Szilágyi u. 30
június 13: A Vasas-Humansoft ranglista versenye 1026 Bp. Pasaréti út 11-13.
június 16: Szigeti Sportvarázs - 5,2km futás és Hárompróba verseny Margitsziget-Margitszigeti AC
június 16-17: Hétpróba OB és Budapest Összetett Bajnoksága UTE IV. Szilágyi u. 30
június 16-17: Budapest 2007. évi Nyílt Felnőtt Egyéni Bajnoksága UTE IV. Szilágyi u. 30
június 20-21: Budapest Nyilt Junior és Ifjúsági Bajnoksága, Majercsik Mihály és Simek Ferenc Emlékverseny UTE IV. Szilágyi u. 30
június 24: Négy Főváros Versenye /Ljubljana,Bécs,Pozsony,Budapest/ Ljubljana
június 30: Einhoveni Nemzetközi Atlétikai Játékok Eindhoven
június 30: Dortmund-Eindhoveni verseny, FELHÍVÁS! Dortmund-Eindhoven
július 27: JUNIOR Zrt. Nemzetközi Gyermek Atlétikai Találkozó Dr. Bácsalmási Péter Emlékverseny BEAC XI. Bogdánfy u. 10.
augusztus 28-29: Serdülő Egyéni Bp. és Pest megyei Bajnokság /Válogató a Majanoi Viadalra UTE IV. Szilágyi u. 30
szeptember 8: Majánói Serdülő és Gyermek Verseny Olaszország/Majano
szeptember 20: BBTE Pericht Rezső Emlékverseny , Középiskolák Budapest Kupa Versenye Vasas Pasaréti úti pálya
október 7: XV. Történelmi Váltófutás Budapest-Vérmez?-Városliget
október 7: NATO Partnerségi Futófesztivál Budapest
október 11: Budapest 10.000 m-es Nyílt Felnőtt Futóbajnoksága Vasas Pasaréti úti pálya
október 14: Gyermek Egyéni és Gyalogló Korcsoportos Budapest Bajnokság UTE IV. Szilágyi u. 30
november 4: Tudás Útja, Budapest Félmaratoni Bajnoksága
http://halfmarathon.sote.hu
Budapest - Sote

2006MegnevezésHelyszín
január 14: Serdülő Fedett-pályás Összetett Budapest Bajnokság FTC 2 sz. Sporttelep, Bp. X. Vajda P. u.
január 21: Bp. Honvéd Sedülő, Gyermek versenye BHSE futófolyosó
január 28: FTC Atlétikai Szakosztályának gyermekversenye FTC 2 sz. Sporttelep, Bp. X. Vajda P. u.
február 11-12: Fedett-pályás Felnőtt Nyílt Budapest, Bp. Téli Sátor
március 5: Bp. Honvéd Hosszúvágta Versenye Bp. Honvéd Iharos pálya
március 11: Dortmundi Fedett-pályás verseny Dortmund
március 12: Dortmundi Fedett-pályás Verseny Dortmund
április 22: Budapest Nyilt Kismaratoni Bajnoksága. Puskás Stadion betonkör
május 8-9: 45. Hagyományos Nemzetközi Barátság kupa Ungvár
június 9: Fővárosi Középiskolák Sziget Váltófutó Versenye Margitszigeti AC
június 10-11: Hétpróba OB. Tízpróba Bp. Bajnokság UTE
június 10-11: Felnőtt Nyilt Egyéni és Összetett Budapest Bajnokság és Női Hétpróba Országos Bajnokság UTE pálya Bp. Szilágyi u. 30.
június 15-16: Junior és Ifjúsági Bp.és Pest megyei Bajnokság, Majercsik és Simek Emlékverseny UTE Bp. Szilágyi u. 30.
június 17-18: Serdülő Összetett Budapest és Pest megyei Bajnokság Bp. UTE Szilágyi u. 30.
június 25: ORV-Paulinyi Jenő Emlékverseny, Simek emlékverseny III. forduló UTE Szilágyi u. 30.
június 25: Négy Főváros Versenye Pozsony
június 25: NATO Partnerségi Futófesztivál Horgos / Szerbia-Szeged / Magyarország
június 30: Budapesti Atlétikai Szövetség és a Bp. Honvéd Nemzetközi Versenye Bp. Honvéd Iharos pálya
július 31: Dr. Bácsalmási Péter Emlékverseny , Nemzetközi Serdülő-Gyermek Találkozó Bp. BEAC XI. Bogdánfy u.
augusztus 20: Kriszt Károly Emlékverseny Komló
szeptember 3-4: Serdülő Egyéni Bp. és Pest megyei Bajnokság UTE IV. Szilágyi u. 30
szeptember 9: Majánói Serdülő és Gyermek Verseny Olaszország/Majano
szeptember 15: Régiós-Egyesületi Gyermek Csapatbajnokság Bp. Honvéd Iharos pálya
szeptember 16-17: Budapest Hétpróba Női, Felnőtt, Junior és Ifjúsági Bajnoksága UTE IV. Szilágyi u. 30
szeptember 21: Középiskolák Budapest-Kupa Versenye Margitszigeti AC
szeptember 30: SIMEK FERENC Emlékverseny - Sorozat változó
szeptember 30: Bp. Gyermekbajboksága és Simek F Emlékverseny IV. f. Bp. XI. Bogdánfy u. 10. BEAC pálya
október 8: XIV. Történelmi Váltófutás Budapest
október 11: Budapest és a Vasas-Humansoft Versenye és 2006. évi 10.000 m-es Budapest Bajnokság Vasas-SC Pasaréti út 11-13.
november 5: Budapest Nyilt Félmaratoni Bajnoksága és 6 km-es futás a "Tudás útja" keretében SOTE-Budapest

2005MegnevezésHelyszín
június 17-18: Serdülő Összetett Budapest és Pest megyei Bajnokság Budapest
július 5: Dortmundi Nemzetközi Serdülő-Gyermek Sportfesztivál Budapest
július 16: Dr. Bácsalmási Péter Emlékverseny, Dortmund-Budapest-Vidék Serdülő-Gyermek Találkozó Budapest
július 30: XXI. Honvéd Kupa és Budapesti Atlétikai Szövetség Nemzetközi Gálája Budapest
szeptember : "Simek Ferenc Emlékverseny" végeredménye Budapest
szeptember 3: Nemzetközi Serdülő Verseny Majano, Olaszország
szeptember 10-11: Régiós, Serdülő Bp. és Pest megyei Bajnokság 13 évesek Budapest
szeptember 10-11: Régiós, Serdülő Bp. és Pest megyei Bajnokság 14 évesek Budapest
szeptember 10-11: Régiós, Serdülő Bp. és Pest megyei Bajnokság 15 évesek Budapest
szeptember 21: Középiskolák Budapest Kupa Versenye Budapest
szeptember 22: Nestlé Cini-Minis Budapest Gyermekverseny Budapest
október 8: Budapest Gyermekbajnoksága Budapest
október 9: Mc Donald's Budapest Váltó / XIII Történelmi Futás Budapest
október 23: Samsung Olimpiai Futófesztivál eredményei Budapest
november 24: Terematlétikai verseny Budapest



Következő verseny:

május 04:
KALENJI FUTÓNAP - TEREPFUTÓ VERSENY

helyszín:
BUDAÖRS, DECATHLON ÁRUHÁZ

versenykiírás »


 
Információ:

Elérhetőségek:

Budapesti Atlétikai Szövetség
1053 Budapest, Curia u.3.
Tel/fax:266-8028, tel: 266-4125
e-mail: bpatletika@gmail.com

 
Hírlevél (klikk):
 
Reklám: